Marmaris Emlak Pazarlama


Muğla Marmaris emlak piyasasında öncelikli hedefimiz bireysel müşterilerimize ve kurumsal iş ortaklarımıza emlak ofisimizde hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermektir.
Marmaris emlak sektöründe Gonenc Emlak Şirketi, kiralama ve gayrimenkul alım satım pazarlamasında öncü vizyon bilgi birikim deneyim ile hedeflerimize ulaşmada başarımızdır.

Amacımız küresel anlamda müşterilerimizin öncelikli tercihi haline gelmektir. Kişilerin ev arama ve kiralamak için harcadıkları zamanı asgariye indirmektir. Özellikle Marmaris satılık daireler konusunda medya marketing, inbound, stratejik planlama çalışmalarımız başarılı faaliyetimizin önemli unsurlarıdır. Teknolojik gelişmeyle geleneksel usuller; modern pazarlama teknikleri ve usullerin uygulanmasıyla, değerini yitirmiştir.

Örnek olarak,  Marmaris satılık villa aramanızı akıllı telefondan izleyebilirsiniz. Muhtelif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz konut için randevu alarak, satın alma sürecini sonuca götürecek başlangıç yapabilirsiniz.

Güncel ve doğru hizmetin önemini sürekli vurgulamakta olan Marmaris emlak şirketi  sektöre modern teknik, yöntemler sunmaktadır. Bir çok sektörde, hatta tüm yaşantımızda olması gereken, özellikle emlak sektörünün vazgeçilmezi haline gelen  dürüstlük temelinde hizmet vermenin gururunu  23'ncü yılımızda yaşamaktayız.

Profesyonel Destek

Gonenc Emlak  Şirketi; müşterinin ihtiyacının doğru analizi, doğru ekspertizi ile müşterilerimize sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmayı önemsiyoruz. Bu sayede emlak sektöründe ülkemizin bölgesinde  büyük veri tabanlarından biri haline gelerek daha da yükselmek için çalışmalarımız sürmektedir. Inter aktif Bilgi Bankası niteliğindeki veri tabanımız düzenli güncellenen yapısıyla, sağlıklı ve doğru bilgi sunmayı sağlamaktadır. İlanlarımız  bu portföyden seçilerek yayınlanır.

Şirketimiz 1994 Yılda kuruldu

Arz ve talebin  çok yoğun olduğu sektörümüzde  fark yaratarak bir marka haline gelen Marmaris Gonenc Emlak Şirketi sokaklarda konut aramak veya tabelalara  duyurulara ihtiyaç duymadan  müşterilerimizi gelecek için bir referans niteliğinde görüp tüm işlerini planlı ve düzgün yapmaktadır.

Marmaris emlak tüm sektörün dinamiğinin yaratıcılık ve iletişim farkı olduğu inancındayız. Sektörün öncülüğünü yapan firmamızın gelişiminin 1994 yılında kurulması ile başlar. Farklı yapan yenilikçilik vizyon farkı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız gibi unsurları ön planda tutmaktır. "Marmarisbox" şirketimizin ilan haber piyasa analiz duyurularını 2008 yılından beri yayınlamaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Selimiye Emlak | Satılık Arsalar

Selimiye Evleri

Selimiye Emlak | Piyasa Haberleri