Marmaris Selimiye Emlak İlanları

Selimiye Mahallesi
22 yıldır Selimiye de emlak satış faaliyetindeyiz. Önceleri muhtar senedi, daha sonra resmi tapu ile satışlar devam etti. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kapsamında, yasal inşaat izini alan emlaklar daha güvenle piyasada alıcı buldu. Selimiye Mahalle olduktan sonra; 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Revizyon Planı imar çalışmalarının 30/nisan/2014 günü Marmaris Belediyesi'nde askıdan indirilmesi imar çalışmalarında beklentileri yükseltti. Piyasalar hemen bunu fiyatlandırdı. Ayrıca her yaz mevsimi geldiğinde yaşanan devresel selimiye satılık arsa talep genişlemesi de yükselen fiyatlarda rol oynadı.

 
Marmaris Selimiye emlak ilanları incelendiğinde; tüm zamanlarda en yoğun talep alan sahil kuşağında yer alan emlaklar olmuştur. Ancak; sahil kuşağı olarak yeni sınırların çekildiği yerleşim alanı ve marjinal tarım alanı kapsamında kalan gayrimenkuller diye belirtelim. Yatırım amacına yönelik yüksek metrajlı parseller ile kadastro yoluna sınırı bulunan emlaklar ilgi görüyor. Bu ilgiye rağmen alıcı da artık bilinçli olduğundan, mevcut ilgi satışa hemen dönüşmüyor. Bakıcı olarak nitelenen alıcılar, yerinde araştırma yapıyor, fiyat, rayiç, konum, teknik bilgi vb. değerlendiriyorlar. Asıl satışa dönük talepler kış aylarında yaşanmaktadır.
 
Selimiye Gonenc Emlak
20 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmetini aralıksız sürdüren merkezi Marmariste olan şirketimiz gonencemlak.com.tr resmi sitesinde Selimiye için açılmış kategori olmasına rağmen; daha detaylı bilgi, haber, duyuru amacı ile 2008 yılında selimiyeemlak.net sitemizi yayınladı. Doğru bilginin iletilmesi sektörde varalan misyonumuza hizmet etmektedir. Marmaris Selimiye Emlak İlanları sitelerimizde ayrıntılı olarak yer almaktadır. Sitemizde; Mugla Marmaris Selimiye emlak satılık kiralık gayrimenkul bilgi ve ilanları güncellenerek veriliyor. Danışmak kazandırır.
 
Kemal Gonenc
 
Marmaris Selimiye Emlak İlanları
  
  
 
 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Selimiye Emlak | Satılık Arsalar

Selimiye Evleri

Selimiye Emlak | Piyasa Haberleri