Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa // Gonenc EmlakMerkezden araçla 35 dakikalık mesafede Bulunan Selimiye Köyü girişinde özel mülk Gonenc Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı. Erle Koyu olarak anılan arsa, üç parselden oluşmaktadır. Parsellerin aralarında Milli Emlak tarafından mahkeme kararı ile alınan 45.000-m2 arazi vardır. Bu araziye sınır komşusu olması nedeniyle 49 yıllığına kiralama veya satınalma olanağı bulunmaktadır.

Selimiye

Bugünkü mevcut durumu ile günübirlik tesis ruhsatı alınan ve yaz aylarında aktif servis verilen gayrimenkul; marina, turistik tesis vb. yapılabilme potansiyeline sahipdir. Fiyat açısından, Selimiye Emlak Sektörü piyasa koşullarına göre makul fiyatla satışa sunulmuştıur. Arsa için, yer gösterme talepleri randevu alınarak merkez ofisimizden yetkili tarafından yapılmaktadır.

Marmaris

Gonenc Emlak şirketi kurucuları 1992 yılında francheising sistemi ile alarak işlettikleri  anonim şirket acentasını kapatarak 1994 yılında kendi aile şirketini kurdular. 20 yıl üzerinde süredir  bölgemizde öncü emlak danışmanlık şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Bilgi, birkim ve deneyim bileşkesi sektördeki yerimizdir. Profesyonel danışmanlık servisimizden yararlanmak kazandırır. Ücretsiz üyelik sistemiyle etkin hizmet veren firmamızın bülteni için üye olmanız önerilir.

İrtibat: 0532 312 01 16


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Selimiye Emlak | Satılık Arsalar

Selimiye Evleri

Selimiye Emlak | Piyasa Haberleri