Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye Köyü Son yılların parlayan yıldızı oldu. Yatırımcıların, yatçıların, tatilcilerin ilgisi hiç eksilmedi. Orta yaş üstü ailelerin yerleşmek istediği, yatırımcıların hala prim yaptığı için arsa satın almaları, ünlü sanatçıların da ev almaları popülerlik nedenlerinden diyebiliriz. Selimiye Emlak sitemiz emlak ilanlarına yer vermekte ve kapsamlı içerik ile sektör öncüsü konumundadır.

Çünkü arkasında 1994 yılında Marmaris Emlak sektöründe hizmet vermeye başlayan Gönenç Emlak şirketi bulunmaktadır. Selimiye Emlak için oluşturduğumuz Blog sizlere özellikle imar konusundaki gelişmeleri duyurmak, gayrimenkul alırken dikkat edilecek hususlar konusunda uyarmak, seçtiğimiz ilanları size sunmak için oluşturduk. Yorum, eleştiri, öneri ve isteklerinizle platformu zenginleştirmek dileğindeyiz. 

İrtibat: 0532 312 01 16


Yorumlar

  1. 1994 yılında Marmaris de kurulan Gonenc Emlak Ltd.Şti. şubesi Selimiye Köyü zengin içerikle sunulan www.selimiyeemlak.net sitemiz arsa, villa, arazi ilanları yanısıra imar bilgilerindeki gelişmeleri de yayınlamaktadır.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İstediğiniz konu gündeme alınabilir. İsteklerinizi, soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Selimiye Emlak | Satılık Arsalar

Selimiye Evleri

Selimiye Emlak | Piyasa Haberleri